Меню

Житомир — Гамбург: автобус зі зручними умовами для тривалої подорожі

Поїздка до Німеччини може вимагати чималих затрат ресурсів: як фінансових, так і часових. Робіть бронювання квитка на прямий автобус Житомир — Гамбург, якщо бажаєте, щоб транспорт довіз вас до потрібного міста за оптимальний час, та водночас не хочете платити за поїздку завелику суму.

Міжнародний перевізник STARBUS пропонує ретельно продуманий маршрут на мікроавтобусі, що не передбачає пересадок. Ми стежимо за всіма дорожніми оновленнями та своєчасно коригуємо маршрут задля скорочення шляху, а також постійно працюємо над його покращенням. На додачу до демократичних цін, пропонуємо знижки, які дають змогу зекономити бюджет.

Запланувавши подорож Житомир — Гамбург та надавши перевагу нашій компанії, вам не доведеться ні за що хвилюватися. Водії (по два на рейс) мають багато років досвіду в цій галузі, добре орієнтуються за кордоном та дотримуються всіх необхідних правил. Завдяки систематичним перевіркам навіть найменші негаразди, які виникають у транспортних засобів, своєчасно прибираються. Завдяки цьому мікроавтобуси легко витримують навіть рейси, що тривають кілька десятків годин.

Житомир — Гамбург: поїздка з українського обласного центра

Населений пункт Гамбург, який є водночас несуверенним містом-державою та федеральною землею Німеччини, розташований на відстані понад 1500 км від Житомира. Великий транспортний вузол — це залізниця, порти, міжнародний аеропорт та автомагістралі. Попри різноманіття варіантів, відстань Житомир — Гамбург зручно подолати на мікроавтобусі від сучасної транспортної компанії STARBUS. Ціна перевезення від 130 €.

Для того, щоб дістатися Німеччини, вам не доведеться їхати до Києва. Ви можете бути упевнені в надійності та комфортабельності автобуса особливо малого класу на всі 100 %. Пасажирські перевезення здійснюються на мікроавтобусах від всесвітньовідомих автомобільних брендів, які гарантують якість своєї продукції:

 • Mercedes-Benz;

 • Volkswagen.

Оптимально прокладені європейські автомагістралі забезпечують легке проходження маршруту. Під час поїздки ви матимете змогу ознайомитися із місцевістю. Для урізноманітнення дозвілля в салоні передбачений телевізор, є можливість користуватися Wi-Fi-інтернетом. Для зарядки смартфона чи гаджетів є розетки.

Комфортабельні крісла, якими оснащено автобус Житомир — Гамбург, максимально пристосовані до багатогодинної «взаємодії» з пасажирами. Крісла забезпечують положення тіла з оптимальним підтриманням попереку й шиї. Оббивка виготовлена зі сучасних матеріалів, приємна на дотик та не спричиняє «парниковий ефект». Прилад, який відповідає за створення комфортної температури в салоні, — кондиціонер. Передбачені подушки, крісла, вода.

Виїзди — щоденні, передбачається маршрут від адреси до адреси. Ми дбаємо про те, щоб вашу поїздку ніщо не затьмарило. Своєю чергою, вам необхідно заздалегідь перевірити, який пакет документів (у тому числі для дітей) потрібен для цієї закордонної подорожі, та упевнитися, що вони наявні.

Подорож Житомир — Гамбург на автобусі від STARBUS — це також багаж, який має відповідати чинним правилам. Пересвідчіться, що у валізах немає заборонених чи обмежених до ввезення речовин та предметів. Брати домашніх тварин на рейс можна. 

Замовлення квитка на автобус Житомир — Гамбург менш як за хвилину

Для рейсу Житомир — Гамбург автобус передбачає розміщення до 10 пасажирів. Кількість багажу, за яку не треба сплачувати, — дві валізи (сумки), а також ручна поклажа. Перевезення більшої кількості речей вимагає додаткової оплати.

Заповнення онлайн-форми — ось, що знадобиться для здійснення броні, яка є безоплатною. Розрахунок за квиток — під час посадки. За потреби уточнити інформацію, дати лад із певною ситуацією, звертайтеся в клієнтський центр STARBUS. Зробити це можна в будь-який час дня і ночі. Фахівці центру посприяють також, якщо треба замінити чи скасувати квиток.

Серед додаткових послуг нашої компанії — індивідуальний трансфер Житомир — Гамбург — Житомир. Також можливо передати посилку — це зручно, швидко й надійно.

Деталі Огляд поїздки
 • Клас
  Пасажирський мікроавтобус
 • Модель
  Mercedes-Benz Sprinter
 • Місць
  8-10
 • Середня тривалість
  20-26 годин
 • Wi-Fi
  Так
 • Кондиціонер
  Так
 • Телевізор
  Так
 • Місце для багажу
  Так
Трансфер Забронювати трансфер Україна - Німеччина

Замовте якісний трансфер з Європи до України та назад на комфортабельних мікроавтобусах. Щоб забронювати та купити квиток, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося у найкоротший час і все докладно розповімо.

Наші соц. мережі Слідкуйте за нами в соц. мережах
Відповіді на запитання Нас часто запитують
Де ми знаходимося? Наші контакти і місцезнаходження