Меню

Автобус Житомир — Берлін: поїздка до Німеччини від надійного перевізника

Берлін приймає мандрівників у аеропортах та на залізничних станціях. Пряма подорож на мікроавтобусі від компанії STARBUS стане оптимальним вибором, якщо вам потрібно дістатися німецької столиці. Ми пропонуємо продумані швидкісні маршрути, тож навіть якщо ви перебуваєте в північно-західній частині України, а саме Житомирі, не потрібно їхати до Києва чи Львова.

Виїзди відбуваються щодень, автобус Житомир — Берлін відправляється вчасно. У дорозі вам не доведеться турбуватися про те, щоб зробити пересадку. Наші водії (на рейсі їх два) — професіонали своєї справи, чудово знаються на всіх нюансах міжнародних пасажирських перевезень. Транспортні засоби спеціально призначені для комфортних довготривалих поїздок та ретельно перевіряються. Поїздка — від адреси до адреси.

У роботі ми послуговуємося індивідуальним підходом до клієнтів, тож із розумінням ставимося до кожної конкретної ситуації. Спеціалісти центру обслуговування готові прийти на допомогу 24/7 — звертайтеся в будь-який час задля консультації чи розв’язання наявної проблеми.

Як підготуватися до подорожі автобусом Житомир — Берлін

Будь-яка закордонна подорож займає чимало часу, тож потрібно підготуватися до кожного етапу. Щоби проїхати маршрут на автобусі Житомир — Берлін без ускладнень, радимо:

 1. Звіритися із законодавчими вимогами та підготувати необхідні документи.

 2. Переглянути дієві обмеження та заборони щодо багажу.

 3. Скласти в ручну поклажу речі, які варто мати під рукою.

Зазвичай документом, необхідним українцям (як дорослим, так і дітям) для в’їзду на територію Німеччини, є закордонний біометричний паспорт. Утім список документації для перетину кордону може не обмежуватися лише «біометрикою» — це варто перевірити перед поїздкою. Законодавча норма щодо присутності супроводжувальних осіб стосується дітей молодших 16 років. Якщо дитина перетинатиме кордон без батьків (офіційних опікунів), можливе оформлення доручення на нашого водія.

На автобусі Житомир — Берлін не можна провозити вибухові та отруйні речовини, недозволені медикаменти, вогнепальну зброю, речі, що мають надзвичайну мистецьку цінність. Також варто зважати на габарити та вагу — ви можете ознайомитися із нормами щодо багажу у відповідному розділі.

У дорозі важливо мати необхідні речі (наприклад, ліки, перекус тощо) коло себе, особливо, якщо із вами подорожує дитина. У такому разі також варто подбати про дозвілля для неї.

У мікроавтобусі передбачений Wi-Fi, тож ви зможете розважатися контентом з інтернету. Зарядити смартфон, ноутбук чи іншу потрібну персональну техніку можна завдяки наявним розеткам. Також у салоні є телевізор.

Автобус Житомир — Берлін, який забезпечить STARBUS, призначений для комфортабельної подорожі. Автовиробники (Volkswagen, Mercedes-Benz) подбали про оптимальні швидкісні характеристики мікроавтобусів. До того ж ми прагнемо скоротити час на поїздку, тож постійно працюємо над удосконаленням маршрутів. Мікроавтобуси оснащені кріслами, які відповідають ергономічним нормам, та кондиціонером для забезпечення оптимального мікроклімату. Салон розрахований на 10 пасажирів. Для пасажирів є подушки пледи, вода.

Що знадобиться задля купівлі квитка на автобус Житомир — Берлін

Логістичний ринок України налічує чимало компаній, однак якщо ви розраховуєте на сучасні стандарти обслуговування, робіть вибір на користь STARBUS. Вам не доведеться переплачувати за квиток, адже ми встановлюємо помірні розцінки, пропонуємо знижки. Ціна перевезення від 130 €.

Для бронювання квитка на автобус Житомир — Берлін передбачена онлайн-форма, заповнення якої займе мінімум вашого часу та не потребує оплати. Здійснити оплату ви можете вже під час посадки. У нашій компанії передбачена можливість заміни та скасування квитків — цими питаннями займається обслуговчий центр.

За певну кількість багажу (ручну поклажу та не більш як дві валізи чи сумки), який відповідає чинним правилам компанії, сплачувати не доведеться. За перевезення більшої кількості речей треба розрахуватися окремо. Приймаємо пасажирів із домашніми тваринками.

Деталі Огляд поїздки
 • Клас
  Пасажирський мікроавтобус
 • Модель
  Mercedes-Benz Sprinter
 • Місць
  8-10
 • Середня тривалість
  20-26 годин
 • Wi-Fi
  Так
 • Кондиціонер
  Так
 • Телевізор
  Так
 • Місце для багажу
  Так
Трансфер Забронювати трансфер Україна - Німеччина

Замовте якісний трансфер з Європи до України та назад на комфортабельних мікроавтобусах. Щоб забронювати та купити квиток, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося у найкоротший час і все докладно розповімо.

Наші соц. мережі Слідкуйте за нами в соц. мережах
Відповіді на запитання Нас часто запитують
Де ми знаходимося? Наші контакти і місцезнаходження